
Стіл із двокамерною раковиною Stalgast 1100x700x850 мм розпашні двері
66 132 ₴
- В наявності
- Код: 16429361
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі вбудованою двокамерною раковиною виробництва Stalgast. Розміри: 1100х700х850 мм. Оснащений розпашними дверцями. Призначений для використання в комерційних кухнях ресторанів, кафе та інших харчових підприємств. Надійна конструкція для професійного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Мoдель | 1100x700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із вбудованою раковиною |
| Тип дверей | двостулкові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 132 ₴


