
Стіл центральний прохідний Stalgast з дверцями розпашними 1200x600x850 мм
49 566 ₴
- В наявності
- Код: 16429362
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний з дверцями розпашними 1200x600x850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980176120) виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Легко змиваний стільниця посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність задньої кромки забезпечує функціонування стола як центрального. Меблі оснащений чотирма ногами з лазерним зварюванням. Прозорий стіл нержавіючий зі шафою 980176120 — меблі для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, заводських та шкільних їдалень, м'ясних цехів, молочних підприємств, а також як додатковий елемент для кухонь з опалювальними лініями серії 600 та прилавками видачі ресторанів. Стіл розмірами 120×60×85 сантиметрів за доплатою та на бажання клієнта можемо виготовити в додаткових варіантах: у будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого виду нержавіючої сталі (наприклад AISI 304 та інші), з листового матеріалу товщиною від 0,8 до 2 мм, без кромок або з додатковими кромками довільної висоти, з вирізами та у будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, оснащення шафою замком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція | З дверцятами двостулковими, без задньої крайки |
| Мoдель | 980176120 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь із подвійно ламінованою плитою |
| Призначення | Для закладів громадського харчування, ресторанів, готелів, харчових виробництв, столових, м'ясних і молочних цехів |
| Опції індивідуальної доробки | Будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні типи неіржавкої сталі, крайки, вирізи, підвісні ящики, замок на шафці |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
| Тип зварювання ніг | Лазерне зварювання |
| Товщина ламінованої плити | 40 |
| Товщина листового матеріалу | От 0.8 до 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 566 ₴


