
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1100x700x850 мм дверцята розпашні
66 132 ₴
- В наявності
- Код: 16429364
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний виробництва компанії Stalgast модель 980877110, розміри 1100×700×850 мм. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця виконана без звукоізоляції ламінованої плити. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, яке запобігає розтіканню води за край. Задній кант висотою 40 мм. Двокамерний слив розташований справа, розміри 50×50×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легкозйомною маскувальною накладкою. Отвір змішувача розміщений централізовано між камерами. Під стільницею розташована закрита шафка з розпашними дверцятами та регульованою полицею всередину. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Меблі поставляються у зварному вигляді. для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв. За спеціальним замовленням можливе виготовлення з додатковими опціями: довільні розміри з точністю 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа 0,8-2 мм, з/без кантів будь-якої висоти, з вирізами та зміною форми стільниці, з підвісними ящиками, звукоізоляцією, полицями на будь-якій висоті, сливним отвором для подрібнювача відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Звукоізоляція стільниці | Немає |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980877110 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Наявність полиці в шафці | Так, регульована |
| Розмір зливу | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверець | Двостулкові |
| Тиснення на стільниці | По всій довжині |
| Форма постачання | Зварений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 132 ₴


