
Стіл центральний прохідний Stalgast зі скрилястими дверцями 1200x700x850 мм
52 178 ₴
- В наявності
- Код: 16429365
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний зі складними дверцями виробництва Stalgast (індекс 980177120) виконаний з високоміцної нержавіючої сталі марки AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність заднього борту дозволяє столу ідеально виконувати роль центрального столу. Меблі оснащені чотирма ногами зі зварюванням лазером. Розміри 1200x700x850 мм. для закладів громадського харчування, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових, м'ясних крамниць, молочних виробництв, а також для кухонь з нагрівальними лініями серії 700 та видавальних вікон ресторанів. За запитом клієнта можливе виготовлення з допуском до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною металу від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами довільної висоти, з вирізами та різними формами стільниці, з підвісними ящиками, із замком на шафці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Дверцята | Складані (крильові) |
| Конструкція | Прохідний (прохідний), без заднього борту |
| Ламінування стільниці | Подвійне ламінування, товщина 40 мм |
| Мoдель | 980177120 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Ноги | Чотири ноги, зварювання лазером |
| Застосування | Для закладів громадського харчування, ресторанів, готелів, столових, харчового виробництва, м'ясної та молочної промисловості |
| Стан | Нове |
| Тип | Стол центральный прохідний |
| Шафа | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 178 ₴



