
Стіл центральний прохідний Stalgast з дверима 1300x600x850 мм
49 246 ₴
- В наявності
- Код: 16429368
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний з дверима виробництва компанії Stalgast модель 980176130. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Розміри: 1300x600x850 мм (ширина x глибина x висота). Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Відсутність заднього борту дозволяє столу ідеально виконувати роль центрального стола. Меблі оснащені чотирма ногами зі зварюванням лазером. Прохідний стіл з нержавійки з шафою 980176130 є ідеальним для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь, готелів, їдалень на підприємствах та навчальних закладів, м'ясних лавок, молочних виробництв, а також як додатковий елемент для кухонь, які використовують системи опалювання лінії 600, та для ресторанних видач. За запитом клієнта стіл може бути виконаний в додаткових варіантах: в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого виду нержавіючої сталі наприклад AISI 304 та багатьох інших, з листової сталі товщиною від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами довільної висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, з оснащенням шафи замком. Увага: стіл з нержавіючої сталі AISI 445 ні в якому разі не слід мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Дверцята-крила |
| Додаткові опції | Індивідуальні розміри з точністю 1 мм, вирізи, підвісні ящики, замок на шафці |
| Задний борт | Немає |
| Мoдель | 980176130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал альтернативний | Можливе виконання з AISI 304 та інших різновидів неіржавкої сталі |
| Призначення | Для кухонь ресторанів, готелів, столових, підприємств громадського харчування |
| Ноги | Чотири ноги зі зварюванням лазером |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована пластина завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний прохидний |
| Товщина листової сталі | Від 0.8 до 2 (на вибір) |
| Догляд | Не використовувати засоби, що містять хлор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 246 ₴


