
Стіл з двокамерною мийкою Stalgast 1200x700x850 мм дверцями-крильями
68 576 ₴
- В наявності
- Код: 16429373
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з двокамерною мийкою та шафою з розпашними дверцями виробництва Stalgast (індекс 980877120). Розміри: 1200×700×850 мм. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферритна). Стільниця без звукоізоляційної прокладки з ламінованої фанери. На всій довжині стільниці нанесено штампування, що запобігає витіканню води за межі столу. Задній край висотою 40 мм. Під стільницею розташований шаф, закритий розпашними дверцями, з регульованою полицею всередину. Мийка розміром 50×50×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною масковницею, розташованою по центру між камерами. Стіл оснащений чотирма ніжками, причому задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Поставляється у зварному вигляді. для використання в ресторанах, готелях, харчопереробних підприємствах, шкільних їдальнях, м'ясних цехах, молокозаводах та інших професійних кухнях. За замовленням можливе виготовлення з розмірами, що відрізняються з точністю до 1 мм, з інших марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без задніх країв або з краями іншої висоти, з вирізами та будь-якою формою стільниці, з навісними ящиками, зі звукоізоляцією, з полицями на будь-якій висоті, з отворами для подрібнювача відходів та додатковими мийками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Звукоизоляция блата | Немає |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980877120 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал (марка сталі) | Феритна |
| Отвір для змішувача | 33 |
| Полиця | Регульована |
| Розмір мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверцят | Двостулкові |
| Тиснення на блаті | На всій довжині |
| Форма постачання | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 576 ₴



