
Стіл центральний прохідний Stalgast зі скатковими дверима 800x600x850 мм
37 062 ₴
- В наявності
- Код: 16429374
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний зі скатковими дверима розміром 800×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980176080). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність задньої кромки дозволяє столу ідеально виконувати функцію центрального стола. Меблі оснащені чотирма ногами зі зварюванням лазером. для гастрономічних установ, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, заводських та шкільних столових, м'ясопереробних виробництв, молочних виробництв, а також як доповнення для кухонь з нагрівальними установками лінії 600 та видавничих вікон ресторанів. Стіл можна виконати в додаткових варіантах: в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого сорту нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кромок або з додатковими кромками будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, із замком на шафці. Матеріал не слід мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Конструкція | Без заднього канта |
| Мoдель | 980176080 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних установ, ресторанів, готелів, харчової промисловості |
| Ноги | Чотири ноги зі зварюванням лазером |
| Обмеження під час чищення | Не використовувати засоби, що містять хлор |
| Опції на замовлення | Виготовлення в будь-яких розмірах, різні сорти сталі неірж, товщина аркуша 0.8-2 мм, варіанти з кантами, з вирізами, з підвісними ящиками, із замком |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
| Тип дверей | Щиткові двері |
| Товщина стільниці | 40 |
| Посилення стільниці | Подвійна ламінована плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 062 ₴


