
Стіл центральний прохідний Stalgast зі скрізними дверцями 800x700x850 мм
39 059 ₴
- В наявності
- Код: 16429377
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний зі сквізними дверцями 800x700x850 мм виробництва Stalgast (індекс 980177080) виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність задньої кромки дозволяє столу ідеально виконувати функцію центрального столу. Конструкція оснащена чотирма ніжками, з'єднаними лазерним зварюванням. Стіл призначений для закладів громадського харчування, харчових виробництв, професійних ресторанних кухонь, готелів, столових, м'ясних лавок, молочних виробництв та як елемент комплектації кухонь з лінією 700, а також для видачі страв. За запитом клієнта можливе виготовлення нестандартних розмірів (точність до 1 мм), з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з листом товщиною 0.8-2 мм, без кромки або з додатковими кромками довільної висоти, з вирізами та різною формою стільниці, з підвішеними ящиками, із замком у шафці. Забороняється мити засобами, які містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливі опції | Виготовлення в різних розмірах, з різних типів неіржавкої сталі (AISI 304 та ін.) з листом завтовшки 0.8-2 мм, без ранту або з додатковими рантами, з вирізами, з підвішеними ящиками, із замком |
| Глибина | 70 мм |
| Дверцята | Наскрізні |
| виготовлення | Прохідний (проходной) |
| Мoдель | 980177080 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для закладів громадського харчування, ресторанних кухонь, готелів, харчових похіднь |
| Ноги | Чотири, з'єднані лазерним зварюванням |
| Обмеження догляду | Не використовувати засоби, що містять хлор |
| Немає заднього ранту | Да |
| Стільниця | Неіржавка сталь, посилена подвійною ламінованою плитою |
| Тип | Стол центральный прохідний |
| Тип сталі | Феритна AISI 445 |
| Товщина підсилювальної плити | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 059 ₴


