
Стіл центральний прохідний Stalgast 900x600x850 мм з дверцями
39 645 ₴
- В наявності
- Код: 16429380
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний прохідний з високоміцної нержавіючої сталі AISI 445 виробництва компанії Stalgast (індекс 980176090). Розміри: 900x600x850 мм. Стільниця має легко мийну поверхню, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність задньої окантовки дозволяє столу ідеально виконувати роль центрального стола. Конструкція включає чотири лазерно зварні ніжки та дверцы шафки. Меблі призначені для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних і молочних заводів, а також як доповнення до кухонних ліній серії 600 та для ресторанних видач. Стіл виготовлений з високої якості матеріалів і готовий до експлуатації. Не рекомендується мити миючими засобами, що містять хлор. За бажанням клієнта доступні додаткові опції виготовлення в інших розмірах, з різних видів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, з різним оформленням окантовок, виконанням вирізів та зміною форми стільниці, установкою підвісних ящиків та замків на шафку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт задний | Немає |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Да |
| Комплектація | Шафка з дверцятами |
| Мoдель | 980176090 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Гастрономічні заклади, ресторанні кухні, вітальні, столова, харчова промисловість |
| Ноги | Чотири лазерно-зварні |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний прохідний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 645 ₴


