
Стіл з мийкою двокамерною Stalgast 1300x600x850 мм дверцями крилатими
63 967 ₴
- В наявності
- Код: 16429386
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з двокамерною мийкою лівобічного розташування виробництва Stalgast (індекс 980886130) з крилатими дверцями. Розміри 1300×600×850 мм. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферітна сталь). Робоча поверхня з тисненням по всій довжині, що запобігає вилиттю води. Задній борт висотою 40 мм. Під робочою поверхнею розташована закрита шафка з крилатими дверцями та регульованою полицею всередині. Мийка має розміри 40×40×25 сантиметрів з отвором під змішувач діаметром 33 мм, закритим легко знімною декоративною кришкою. Отвір розташований центрально між камерами мийки. Меблі оснащені чотирма ніжками — задні ніжки зсунені на 80 мм щодо робочої поверхні. Стіл поставляється у зварному виконанні. Призначений для гастрономічних підприємств, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясокомбінатів, молочних виробництв, а також як додатковий елемент для кухонь з циклами обігріву серії 600. Можливі додаткові опції: виготовлення у довільних розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інших), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, з різними варіантами бортів, з вирізами та спеціальною формою робочої поверхні, з підвісними ящиками, локальним тисненням, посиленням та ламінуванням робочої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт задний | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Двостулкові |
| виготовлення | Зварене |
| Кількість ніжок | 4 |
| Ламінування стільниці | Не стандартна (опція) |
| Мoдель | 980886130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Мийка | Двокамерна |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, готелів, столових, харчового виробництва |
| Отвір для змішувача | 33 мм |
| Полиця | Регульована |
| Розміри мийки | 40×40×25 |
| Розташування мийки | Лівостороннє |
| Зміщення задніх ніжок | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 967 ₴



