
Стіл з двокамерною мийкою Stalgast 1400x700x850 мм дверцями
73 460 ₴
- В наявності
- Код: 16429395
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з двокамерною мийкою та шафою зі складними дверцями виробництва Stalgast модель 980877140. Розміри: 1400×700×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферито-аустенітного типу AISI 445. Стільниця не має звукоізоляції ламінованою плитою. Гофрування по всій довжині стільниці запобігає розливанню води. Задній край висотою 40 мм. Мийка розміром 50×50×25 сантиметрів з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною заглушкою, розташованим у центрі між камерами. Під стільницею розташований шаф зі складними дверцями та регульованою полицею всередині. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Виріб постачається у зварному вигляді. для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв та як доповнення до кухонь із тепловими магістралями серії 700. За запитом клієнта можливо виготовлення з індивідуальними параметрами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постачання | Зварений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Гофрировка блата | По всій довжині |
| Діаметр отвору для крана | 33 |
| Задний край | 40 |
| Звукоізоляція | Немає |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980877140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Полиця в шафі | Регульована |
| Розміри мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверей | Складные |
| Тип сталі | Ферріто-аустінітна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 460 ₴


