
Стіл центральний Stalgast з поліетиленовими пластинами 1100x1400x850 мм
50 167 ₴
- В наявності
- Код: 16429396
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast (індекс 980604110) розміром 1100x1400x850 мм, виконаний з висококачісної нержавіючої сталі ферит AISI 445. У стільницю встановлена знімна поліетиленова пластина, яка дозволяє безпечно різати овочі, фрукти та інші харчові продукти без ризику пошкодження лезва ножа та поверхні столу. Поліетиленова дошка легко замінюється при зносі. Відсутність заднього борта робить стіл ідеальним для розміщення в центральній частині виробничого приміщення. Меблі оснащені чотирма регульованими за висотою ніжками, що закріплюються гвинтами. Стіл поставляється в розібраному вигляді (потребує самостійного складання). Призначений для ресторанів, гастрономічних підприємств, професійних кухонь, харчових виробництв, їдалень, м'ясопереробних підприємств та молочних заводів. Матеріал: нержавіюча сталь AISI 445. Не рекомендується мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980604110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Полиэтилен |
| Наявність заднього борту | Немає |
| Ніжки регульовані | Да |
| Складання | Потрібне |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення ніжок | Гвинти |
| Стільниця знімна | Да |
| Тип | Стіл центральний |
| Форма столу | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 167 ₴


