
Стіл з мийкою двокамерною Stalgast 1400x600x850 мм дверцями
70 508 ₴
- В наявності
- Код: 16429399
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з двокамерною мийкою виробництва компанії Stalgast (індекс 980886140) призначений для професійних кухонь, харчопереробних підприємств, ресторанів, готелів, шкільних та заводських їдалень, м'ясних цехів та молочних виробництв. Розміри: 1400×600×850 мм. Мийка розташована з лівої сторони. Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь ферритна AISI 445. Стільниця без ламінованого амортизування. Тиснення по всій довжині стільниці запобігає переливанню води через край. Задній борт висотою 40 мм. Під стільницею розташований закритий шафку з розпашними дверцями та регульованою полицею всередині. Мийка двокамерна розмірами 40×40×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим знімною масковницею. Отвір розташований централізовано між камерами. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл поставляється у зварному вигляді. Можливі додаткові варіанти виготовлення: будь-які розміри з точністю 1 мм, будь-які марки нержавіючої сталі (включаючи AISI 304), товщина листа від 0.8 до 2 мм, модифікація бортів, вирізи та різні форми стільниці, підвісні ящики, ламінування стільниці, регульовані полиці, отвір зливу для харчового диспоузера, додаткові мийки та отвори для змішувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Конструкція під стільницею | Шафка з полицею |
| Конфігурація мийки | Двокамерна |
| Мoдель | 980886140 |
| Маска отвору | Знімна |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Особливість стільниці | Тиснення по всій довжині без ламінування |
| Полиця | Регульована |
| Розміри мийки | 40×40×25 |
| Розташування мийки | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверців | Двостулкові |
| Форма постачання | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 508 ₴


