
Стіл центральний Stalgast з поліетиленовими пластинами 1300x1200x850 мм
52 984 ₴
- В наявності
- Код: 16429405
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast призначений для використання в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування. Оснащений поліетиленовими пластинами робочої поверхні. Розміри: 1300x1200x850 мм (ширина x глибина x висота). Товар новий, поставляється з гарантією 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 120 мм |
| Мoдель | 1300x1200x850 |
| Матеріал робочої поверхні | Полиэтилен |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 984 ₴


