
Стіл центральний Stalgast з поліетиленовими пластинами 1300x1400x850 мм
56 062 ₴
- В наявності
- Код: 16429408
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast модель 980604130 для професійних кухонь, ресторанів, готелів та харчових підприємств. Розміри: 1300x1400x850 мм. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 ферітної марки. Стільниця оснащена вбудованою знімною поліетиленовою пластиною, призначеною для нарізання овочів, фруктів та продуктів без ризику пошкодити ніж і поверхню стола. Поліетиленова дошка є знімною, що дозволяє легко замінити її при зносі. Характерна особливість конструкції - відсутність задньої бортика, що робить стіл ідеальним для розташування в центральній частині робочого приміщення. Меблі оснащені чотирма ніжками, що кріпляться гвинтами. Стіл поставляється у розібраному вигляді для самостійної збірки. для використання в гастрономічних підприємствах, харчовій промисловості, професійних ресторанних кухнях, готельних кухнях, шкільних та заводських їдальнях, м'ясних цехах, молочних виробництвах, а також як додаток до кухонь із циркуляційними лініями 1400 мм. Важливо: не використовувати для очищення засоби, що містять хлор. На замовлення можливі додаткові опції: виготовлення в різних розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), різна товщина листового матеріалу (0,8-2 мм), варіанти без бортиків або з додатковими бортиками різної висоти, виконання вирізів та нестандартних форм стільниці, встановлення підвісних ящиків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип складання | Розібраний (самостійкий збір) |
| Вставка на стільницю | Поліетиленова пластина знімна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість ніжок | 4 |
| Конструкція | Без заднього борту |
| Кріплення ніжок | Гвинтове |
| Мoдель | 980604130 |
| Марка стали | AISI 445 феритна |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Професійні кухні, ресторани, готелі, харчові підприємства |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Догляд | Заборонено використовувати засоби з вмістом хлору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 062 ₴


