
Стіл центральний Stalgast з поліетиленовими пластинами 1500x1400x850 мм
61 695 ₴
- В наявності
- Код: 16429419
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний Stalgast призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах та їдальнях. Розміри: 1500x1400x850 мм. Оснащений поліетиленовими робочими пластинами. Виробництво Stalgast гарантує високу якість та надійність обладнання для харчових підприємств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 1400 мм |
| Мoдель | 1500x1400x850 |
| Робоча поверхня | Поліетиленові пластини |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 695 ₴


