
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast 1100x700x850 мм з розсувними дверцями
69 475 ₴
- В наявності
- Код: 16429439
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони і розсувними дверцями розміром 1100×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980917110). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця не амортизована ламінованою плитою. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, яке запобігає розливанню води за край. Задній край (кромка) висотою 40 мм. Під стільницею розташована шафка, що закривається розсувними дверцями, з регульованою полицею всередину. Кожна з двох раковин має розміри 50×50×25 сантиметрів із отвором для змішувача діаметром 33 мм, закриваним легко знімною маскою - отвір розташований централізовано між камерами. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стільниця виконана у вигляді зварної конструкції. Призначений для використання у закладах громадського харчування, харчовій промисловості, професійних ресторанних та готельних кухнях, їдальнях установ, м'ясних цехах, молочних виробництвах та як додатковий елемент для кухонь з лінією 700.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація ламінатом | Немає |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 980917110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна |
| Призначення | Заведення громадського харчування, кухні ресторанів, готелів, шкіл, м'ясні та молочні цехи |
| Підлогове сховище | Да |
| Розмір кожної камери | 50x50x25 |
| Розташування зливу | Лівий бік |
| Регульована полиця | Да |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тип сталі | AISI 445 |
| Тиснення на стільниці | По всій довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 475 ₴


