
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast з розсувними дверцями 1300x600x850 мм
69 731 ₴
- В наявності
- Код: 16429442
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони з розсувними дверцями розмірами 1300×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980916130). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця не покрита ламінованою плитою. На всій довжині стільниці передбачено поглиблення, що запобігає пролиттю води за межі столу. Задній борт висотою 40 мм. Під стільницею розташована шафа, що закривається розсувними дверцями з регульованою полицею всередину. Кожна раковина має розміри 40×40×25 сантиметрів з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною накладкою, розташованою центрально між камерами. Меблі оснащені чотирма ніжками – задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл поставляється у зварному вигляді. для гастрономічних підприємств, харчових виробництв, професійних ресторанних та готельних кухонь, заводських і шкільних їдалень, ковбасних цехів, молочних підприємств та як додатковий елемент кухонь з тепловими лініями серії 600. За запитом замовника доступні додаткові опції: виготовлення в довільних розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304 та інші), листовий метал товщиною від 0,8 до 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980916130 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, кухонь, столових |
| Покриття стільниці | Без ламінованої плити |
| Розмір камери | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із двокамерним зливом |
| Тип дверцят | Розсувні |
| Форма подавання | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 731 ₴



