
Стіл центральний Stalgast зі полицею 2000х700х850 мм
33 297 ₴
- В наявності
- Код: 16429443
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах та підприємствах громадського харчування. Конструкція зварна, оснащена полицею для зберігання. Розміри: 2000х700х850 мм. Виробник спеціалізується на обладнанні для готельно-ресторанного бізнесу і поставляє надійне професійне обладнання високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 2000 мм |
| Комплектація | Полиця |
| Мoдель | 2000х700х850 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип конструкції | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 297 ₴


