
Стіл центральний Stalgast з полицею 2000x800x850 мм нержавіючий
34 026 ₴
- В наявності
- Код: 16429447
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний з полицею Stalgast 980118200 виготовлений з висококачісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Розміри стола: 2000х800х850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Відсутність заднього борту дозволяє встановлювати стіл у центральній частині приміщення. Меблі оснащені шістьма зварними ніжками. Стіл призначений для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних кухонь, готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв і як додатковий елемент для кухонь з лініями опалення 800. За бажанням клієнта можливі варіанти виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками. При чищенні сталі категорично заборонено використовувати засоби з вмістом хлору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливі варіанти | Виготовлення в будь-яких розмірах, різні марки сталі AISI, товщина аркуша 0,8-2 мм, з вирізами та в будь-якій формі, з підвісними ящиками |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2000 мм |
| Задний борт | Немає |
| Конструкція | Зі зварними ніжками, 6 ніг |
| Мoдель | 980118200 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних установ, ресторанів, кухонь, харчового виробництва |
| Наявність полиці | Да |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита, товщина 40 мм |
| Тип | Стіл центральний |
| Догляд | Не можна мити засобами з хлором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 026 ₴


