
Стіл центральний Stalgast зі полицею 2100x800x850 мм
34 720 ₴
- В наявності
- Код: 16429452
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast призначений для використання у професійних кухнях ресторанів та готелів. Конструкція зварна з полицею. Габаритні розміри: 2100x800x850 мм. Надійна конструкція забезпечує стійкість та довговічність при інтенсивному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 210 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 2100x800x850 |
| Полиця | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 720 ₴


