
Стіл з двокамерною мийкою Stalgast 1400х600х850 мм розсувні двері
71 528 ₴
- В наявності
- Код: 16429454
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з двокамерною мийкою зліва з розсувними дверима 1400×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980916140). Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця не має ламінованого покриття. На всій довжині стільниці виконане тиснення, яке запобігає витіканню води за край стола. Задній бортик висотою 40 мм. Під стільницею розташована шафа, що закривається розсувними дверима з регульованою полицею всередині. Кожна мийка розміром 40×40×25 сантиметрів з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною накладкою. Отвір розташований центрально між камерами. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл відправляється в зварному вигляді. для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних і готельних кухонь, їдалень, м'ясних і молочних виробництв. Може служити доповненням до кухонь з тепловими лініями серії 600. За бажанням клієнта можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю 1 мм, використання різних типів нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, з бортиками або без них, з додатковими бортиками будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, тиснення тільки в області мийки, укріплення, ламінування стільниці, полиці на будь-якій висоті, отвір зливу для підключення подрібнювача відходів, різна кількість і розміри мийок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього бортика | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980916140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Накладка отвори змішувача | Легко знімається |
| Наявність ламінування | Немає |
| Наявність тиснення | На всій довжині стільниці |
| Розмір камери мийки | 40х40х25 |
| Розташування мийки | Ліворуч |
| Регульована полиця | Да |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверей | Розсувні |
| Форма відправлення | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 528 ₴



