
Стіл центральний Stalgast з полицею 2200x700x850 мм зварений
36 031 ₴
- В наявності
- Код: 16429456
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast модель 980117220 призначений для використання в професійних кухнях ресторанів, готелів, харчових підприємств, м'ясних та молочних цехів. Стіл виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Робоча поверхня стола посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм з легко змивним покриттям. Конструкція оснащена шістьма зварними опорами. Відсутність заднього борту дозволяє встановлювати стіл в центральній частині приміщення, що робить його ідеальним для роботи в острівній конфігурації. Розміри: довжина 2200 мм, ширина 700 мм, висота 850 мм. Стіл може бути виготовлений під замовлення з застосуванням інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), зі змінною товщиною полотна від 0,8 до 2 мм, з додатковими бортами різної висоти, з вирізами в стільниці, з підвісними ящиками або в іншій конфігурації за вимогами клієнта. Завдяки універсальності розмірів 70 см ширини стіл добре інтегрується в теплові лінії кухонного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2200 мм |
| Задний борт | Немає |
| Конструкція | Зварена |
| Конфігурація | Острівний стіл |
| Мoдель | 980117220 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для ресторанів, готелів, харчових підприємств, м'ясних і молочних цехів |
| Опори | Шість зварних ніг |
| Покриття стільниці | Легко миється |
| Сумісність | Для теплових ліній кухонного обладнання розміром 70 см |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний |
| Товщина полотна можлива | 0.8-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 031 ₴


