
Стіл центральний Stalgast з полицею 2200x800x850 мм зварний
38 266 ₴
- В наявності
- Код: 16429459
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний професійний Stalgast з полицею (індекс 980118220) призначений для підприємств громадського харчування. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферритна). Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Конструкція стола передбачає відсутність заднього борту, що робить його ідеальним для встановлення в центральній частині приміщення. Меблі оснащені шістьма зварними ніжками. Розміри: 2200x800x850 мм (ширина x глибина x висота в сантиметрах: 220x80x85). Стіл з полицею та посиленням є виспоковою конструкцією, оптимально підходить для кухонь ресторанів, готелів, їдалень, підприємств харчової промисловості, м'ясних та молочних виробництв. За запитом можливо виготовлення в додаткових варіантах: з довільними розмірами (точність до 1 мм), з різних марок нержавіючої сталі (включаючи AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами різної висоти, з вирізами та нестандартною формою стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 80 мм |
| Задний борт | Немає |
| Конструкція | З полицею, посилена, виспокійлива |
| Мoдель | 980118220 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Кухні ресторанів, готелів, столових, підприємств харчової промисловості |
| Ноги | Шість зварних |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення ніг | Зварене |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл виробничий |
| Тип сталі | Феритна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 266 ₴


