
Стіл центральний Stalgast з полицею 2300x700x850 мм зварений нержавіючий
34 720 ₴
- В наявності
- Код: 16429462
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний з полицею виробництва Stalgast (індекс 980117230) призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів та харчових підприємств. Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм, що забезпечує міцність і довговічність. Стіл оснащений шістьма зварними ніжками. Відсутність задньої кромки дозволяє встановлювати стіл у центральній частині приміщення, що робить його ідеальним рішенням для організації робочого простору. Розміри: 2300х700х850 мм (довжина х ширина х висота). Завдяки конструкції з вбудованою полицею стіл забезпечує додатковий простір для зберігання посуду та кухонного інвентарю. Застосовується в ресторанах, готелях, харчових цехах, шкільних їдальнях, м'ясних та молочних виробництвах. При догляді не рекомендується використовувати чистячі засоби, що містять хлор. За узгодженням з виробником можливі модифікації: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі, товщина листа від 0.8 до 2 мм, різні варіанти кромок, вирізи та спеціальні форми стільниці, підвісні ящики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2300 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 980117230 |
| Марка стали | AISI 445 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових виробництв, шкільних столових, масарень, молочних виробництв |
| Наявність задньої крайки | Немає |
| Особливості | Висих (центральний), з полицею, посилений |
| Рекомендації щодо догляду | Не використовувати очисні засоби з хлором |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита |
| Тип | Стіл центральний із полицею |
| Тип ног | Зварені |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 720 ₴


