
Стіл центральний Stalgast зі стільницею 2300х800х850 мм
39 251 ₴
- В наявності
- Код: 16429466
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний Stalgast модель 2300x800x850 мм призначений для використання в кухнях ресторанів, кафе та інших харчових підприємств. Стіл обладнаний полицею та має зварну конструкцію. Розміри: 2300 мм довжина, 800 мм ширина, 850 мм висота. Виробник: Stalgast - відомий європейський виробник професійного кухонного обладнання та меблів для закладів громадського харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2300 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 2300x800x850 |
| Полиця | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл центральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 251 ₴


