
Стіл центральний Stalgast з полицею 2400x800x850 мм нержавіючий
38 584 ₴
- В наявності
- Код: 16429472
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл центральний виробництва Stalgast модель 980118240 призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень та підприємств харчової промисловості. Конструкція виконана з високоміцної нержавіючої сталі феритно-аустенітної AISI 445. Стільниця посилена подвійною ламінованою пластиною товщиною 40 мм з легкозмиваним покриттям. Стіл оснащений полицею для зберігання та має конструкцію зі зварними ніжками. Відсутність заднього канту дозволяє розміщувати стіл у центральній частині приміщення. Розміри: 2400 мм довжина, 800 мм ширина, 850 мм висота. Меблі підходять для гастрономічних закладів, харчово-переробних виробництв, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясокомбінатів, молочних підприємств. Можливі індивідуальні модифікації за розмірами, матеріалами та конструкцією. Заборонено мити хлорвмісними засобами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2400 мм |
| Задня огорожа | Немає |
| Мoдель | 980118240 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійна кухня, ресторан, готель, їдаль |
| Наявність полиці | Да |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Посилена подвійна ламінована пластина завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл центральний |
| Тип конструкції | Зі зварними ногами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 584 ₴



