
Стіл приробітний Stalgast з блоком двох шухляд 1700x700x850 мм
40 756 ₴
- В наявності
- Код: 16429927
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приробітний Stalgast призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та харчових підприємств. Модель оснащена блоком з двох висувних шухляд для зручного зберігання кухонної утвари та приладдя. Розміри: 1700x700x850 мм. Виробник Stalgast спеціалізується на професійному обладнанні для готельно-ресторанного сектора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Конструкція | З блоком двох ящиків |
| Мoдель | 1700x700x850 |
| Призначення | Для кухні ресторану, кафе |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приробний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 756 ₴


