
Стіл Stalgast зі змиваком однокамерним 1000x700x850 мм
57 118 ₴
- В наявності
- Код: 16429928
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі вбудованим однокамерним змивачем, блоком з двох висувних ящиків і полицею. Розміри: 1000x700x850 мм. Призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах та інших харчових виробництвах. Оснащений зручним сховищем для кухонного інвентарю та аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість камер мийки | 1 |
| Комплектація | Блок із двома шуфлядами, полиця |
| Мoдель | 1000x700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Виробничий стіл із мийкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 118 ₴


