
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з двома шуфладами та полицею 1100х600х850 мм
55 191 ₴
- В наявності
- Код: 16429934
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва компанії Stalgast зі зливом однокамерний, обладнаний блоком з двох шуфлад та полицею, розміри 1100х600х850 мм, модель 980996110. Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Камера зливу має вирізаний отвір діаметром 33 мм з розмірами 40х40х25 см. Тверда полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує практичне зберігання. Набір з двох шуфлад дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Стіл призначений для використання в установах громадського харчування, харчовій промисловості, професійних кухнях ресторанів, готелів, їдалень, м'ясокомбінатів, молочних заводів. На бажання клієнта можливі індивідуальні виконання: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних типів нержавіючої сталі, з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з додатковими кантами, з вирізами та кастомною формою стільниці, з підвісними шуфладами, з посиленням конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Кант | Задний кант 40 мм |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980996110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Для установ громадського харчування, кухонь ресторанів, готелів, столових, м'ясокомбінатів, молочних заводів |
| Ніжки | Чотири ніжки, задні зміщення на 80 мм |
| Опції товщини аркуша | 0.8-2 |
| Полиця | Да |
| Розміри камери зливання | 40х40х25 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип зливу | Однокамерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 191 ₴



