
Стіл приванний Stalgast з блоком двох шухляд 1800х700х850 мм
45 149 ₴
- В наявності
- Код: 16429936
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приванний (настінний) Stalgast призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших харчових підприємств. Оснащений блоком з двох висувних шухляд для зберігання. Розміри: 1800 мм (довжина) х 700 мм (глибина) х 850 мм (висота). Модель розроблена для професійного використання у сфері громадського харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина: | 1800 мм |
| Комплектація | Блок двох ящиків |
| Мoдель | 1800x700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приданий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 149 ₴


