
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний 1100x600x850 мм з шуфлядами
55 191 ₴
- В наявності
- Код: 16429937
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast з блоком двох шуфлад і полицею, розмір 1100x600x850 мм, модель 981006110. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Задня кантель висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Камера зліву має діаметр 33 мм, розміри камери 40x40x25 см. Комплектація включає дві висувні шуфлади для безпечного зберігання кухонного обладнання і міцну полицю, що покращує жорсткість конструкції. для гастрономічних підприємств, харчових переробних виробництв, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних лавок, молочних заводів і як доповнюючий елемент для кухонь з грійними лініями розміру 600 мм. За замовленням клієнта можливе виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа 0,8-2 мм, без кантелей або з додатковими кантелями, вирізи та різні форми стільниці, підвісні шуфлади, тиснення стільниці у зліву, посилення конструкції, амортизація стільниці ламінованою плитою, полиця на будь-якій висоті від підлоги, отвір зліву з адаптацією до подрібнювача відходів, кілька сливів та отворів для змішувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість шуфладів | 2 |
| Мoдель | 981006110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, харчовопереробних виробництв, професійних ресторанних і готельних кухонь, столових, м'ясорубок, молочних заводів |
| Наявність полиці | Да |
| Розмір камери зливу | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип зливу | Однокамерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 191 ₴



