
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з шухлядами 1100x700x850 мм
58 538 ₴
- В наявності
- Код: 16429941
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі вбудованою однокамерною раковиною, блоком з двох шухляд і полицею. Призначений для використання в ресторанах, кафе, їдальнях та інших підприємствах громадського харчування. Розміри: 1100x700x850 мм. Виробник: Stalgast (польський бренд, що спеціалізується на обладнанні для готельно-ресторанного сектора).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Комплектація | Блок двох ящиків, полиця |
| Мoдель | 1100x700x850 |
| Призначення | Для ресторанів, кафе, столових |
| Тип | Стіл із вбудованою раковиною |
| Тип раковини | Однокамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 538 ₴


