
Стіл зі зливом однокамерним Stalgast 1200x600x850 мм з шухлядами
56 471 ₴
- В наявності
- Код: 16429950
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерним з блоком двох шухляд і полицею виробництва компанії Stalgast (індекс 980996120) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі – феритної AISI 445. Розміри стола: 1200х600х850 мм. Злив розташований з правої сторони. Комора (камера) зліву має розміри 40х40х25 см з вирізаним отвором діаметром 33 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Задній борт висотою 40 мм запобігає потраплянню рідини. Конструкція включає два ящики для безпечного зберігання кухонного обладнання та міцну полицю, яка поліпшує жорсткість конструкції. Стіл призначений для використання на кухнях з модульною системою шириною 600 мм. За замовленням можливо виготовлення з додатковими опціями: різні розміри з точністю до 1 мм, інші марки нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0.8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами різної висоти, вирізи та нестандартні форми стільниці, підвісні ящики в інших місцях, посилена конструкція, різні варіанти зліву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Кількість камер зливання | 1 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980996120 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, виробництво |
| Розміри камери зливання | 40х40х25 |
| Розташування зливу | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність із модульною системою | 600 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 471 ₴


