
Стіл приладовий Stalgast з блоком двох шухляд 800x600x850 мм
33 449 ₴
- В наявності
- Код: 16429957
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приладовий (настінний) з блоком двох шухляд виробництва компанії Stalgast, модель 980256080. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм забезпечує захист від падіння предметів. Стіл оснащений чотирма ногами, зварених лазером, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці для зручності роботи. Зручний модуль з висувними шухлядами розташований з правої сторони і містить два ящики глибиною 20 см. Розміри: 800x600x850 мм (ширина x глибина x висота). для желатинних виробництв, харчової промисловості, професійних ресторанних і готельних кухонь, їдалень, м'ясопереробних та молочних підприємств. Допускає виконання на замовлення з індивідуальними параметрами. При чищенні не використовувати засоби з хлором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього ранта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980256080 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь із подвійно ламінованою плитою |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, харчові виробництва |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приладовий |
| Тип кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 449 ₴


