
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний 1300x600x850 мм з шуфлядами
58 089 ₴
- В наявності
- Код: 16429959
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі зливом однокамерний, оснащений блоком з двох шуфлад і полицею. Габарити: 1300х600х850 мм (індекс 980996130). Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Задній кант висотою 40 мм. Конструкція спирається на чотири ноги, задні ноги зміщені на 80 мм щодо стільниці. Раковина має вирізане отворіння діаметром 33 мм. Розміри камери раковини: 40х40х25 см. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує зручне зберігання. Два висувні ящики дозволяють безпечно зберігати предмети кухонного обладнання. Призначений для гастрономічних об'єктів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв. Сумісний з кухонними модулями лінії 600 мм. Можливе виготовлення на замовлення за індивідуальними розмірами з точністю до 1 мм, використання різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа від 0,8 до 2 мм, різні варіанти кантів, персональна висота полиці, встановлення шуфлад у зручних місцях без конфлікту зі зливом, посилення та віброізоляція стільниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору раковини | 33 |
| Кількість ніг | 4 |
| Комплектація | Полиця, блок із двох шуфлад |
| Конфігурація раковини | Однокамерна |
| Мoдель | 980996130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Гастрономічні об'єкти, харчова промисловість, ресторанні та готельні кухні, столові, м'ясні цехи, молочні виробництва |
| Розміри камери раковини | 40х40х25 |
| Розташування раковини | З правого боку |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність | Кухонні модулі лінії 600 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл виробничий зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 089 ₴


