
Стіл настінний Stalgast з блоком двох шухляд 800x700x850 мм
35 588 ₴
- В наявності
- Код: 16429960
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл настінний виробництва Stalgast (індекс 980247080) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних цехів. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Поверхня стільниці легко миється і посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній край висотою 40 мм запобігає скатуванню предметів. Стіл оснащений чотирма ногами, зварюваними лазером, із задніми ногами, зміщеними на 80 мм відносно стільниці для зручності роботи. Модуль з двома висувними шухлядами розташований з лівої сторони і має глибину 20 см. Розміри: ширина 800 мм, глибина 700 мм, висота 850 мм. За запитом можливе виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з листового матеріалу товщиною 0,8-2 мм, без ранту або з додатковими рантами, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, із замками на шухлядах. Стіл не можна мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Легкість очищення | поверхню, що легко миється |
| Мoдель | 980247080 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, м'ясних і молочних цехів |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл настінний |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина стільниці | 40 |
| Зміцнення стільниці | Подвійна ламінована плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 588 ₴


