
Стіл приванний Stalgast з блоком двох шухляд 900x600x850 мм нержавіючої сталі
34 296 ₴
- В наявності
- Код: 16429966
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приванний виробництва компанії Stalgast (індекс 980246090) з блоком з двох висувних шухляд, розташованих з лівої сторони. Розміри: 900x600x850 мм. Корпус виконаний з високої якості нержавіючої сталі ферритичної AISI 445. Стільниця легко миється, укріплена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ногами зі зварюванням лазером - задні ноги стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль із шухлядами розташований з лівої сторони і містить дві висувні шухляди глибиною 20 см. Стіл з нержавіючої сталі призначений для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних і готельних кухонь, столових, м'ясних лавок, молочних заводів. За запитом можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю 1 мм, використання різних типів нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), листова товщина від 0.8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами довільної висоти, вирізи та різні форми стільниці, оснащення шухляд замком. Заборонено мити засобами що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Задний кант | 40 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція ніг | Чотири ноги з лазерним зварюванням |
| Мoдель | 980246090 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Застосування | Закладки громадського харчування, ресторани, готелі, столові, виробництво харчових продуктів |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійна ламінована плита, товщина 40 мм |
| Тип | Стіл приданий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 296 ₴


