
Стіл Stalgast зі змиванням однокамерний з блоком двох шухляд і полицею 1400x600x850 мм
59 123 ₴
- В наявності
- Код: 16429969
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі змиванням однокамерний з лівої сторони, оснащений блоком з двох шухляд і полицею. Виробництво Stalgast, модель 981006140. Розміри 1400×600×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Задній кант висотою 40 мм. Меблі мають чотири ноги, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Діаметр отвору під слив 33 міліметра. Розміри камери 40×40×25 сантиметрів. Призначений для підприємств харчової промисловості, гастрономічних установ, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних підприємств, а також як додатковий елемент для кухонь, що використовують модульні лінії шириною 600 мм. Полиця підвищує жорсткість конструкції та має практичне призначення. Дві шухляди дозволяють безпечно зберігати кухонне обладнання. Можливі додаткові варіанти: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами довільної висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними шухлядами, з тисненням тільки в області змивання, з посиленням, демпфіруванням стільниці ламіновано плитою, з полицею на будь-якій висоті, з отвором для раковини під подрібнювач відходів, з великою кількістю змивань та отворів для змішувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина камери | 25 |
| Діаметр отвору під злив | 33 |
| Довжина камери | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конфігурація зливу | Однокамерний із лівого боку |
| Мoдель | 981006140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Підприємства харчової промисловості, ресторани, готелі, столові, м'ясні та молочні підприємства |
| Наявність полиці | Да |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Гастрономічний стіл зі зливом |
| Ширина камери | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 123 ₴


