
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast 1400x700x850 мм з шуфладами
63 264 ₴
- В наявності
- Код: 16429975
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast (індекс 980997140) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень та харчових виробництв. Виконаний з висококвалітної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Основні розміри: 1400×700×850 мм. Задній кант висотою 40 мм. Конструкція оснащена чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Меблі включають однокамерний злив з вирізаним отвором діаметром 33 мм, розміри камери: 50×50×25 см. Блок з двох шуфлад забезпечує безпечне зберігання кухонного обладнання. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та є практичним доповненням. Стіл для гастрономічних об'єктів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясного виробництва, молочних підприємств та як елемент, що доповнює кухні з лінією 700. За замовленням клієнта можливі додаткові опції: нестандартні розміри з точністю до 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа 0,8-2 мм, без кантів або з додатковими кантами різної висоти, вирізи та нестандартні форми стільниці, підвісні шуфлади, тиснення стільниці в області зливу, посилення та звукоізоляція ламінованою плитою, полиця на різній висоті, отвір зливу для подрібнювача відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Кант задний | 40 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980997140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип зливу | Однокамерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 264 ₴


