
Стіл приміщицький Stalgast з блоком двох шухляд і двома полицями 1000x600x850 мм
45 924 ₴
- В наявності
- Код: 16429977
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приміщицький (настінний) виробництва Stalgast модель 980286100, призначений для професійних кухонь, закладів громадського харчування, харчопереробних підприємств. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задня кромка висотою 40 мм. Конструкція оснащена двома полицями та чотирма ногами (зварені лазером) - задні ноги зміщені на 80 мм щодо стільниці. Зручний модуль зі шухлядами розташований з лівої сторони та містить два ящики глибиною 20 см. Полиці забезпечують горизонтальну підтримку дна шухляд. Розміри: 1000x600x850 мм (довжина х ширина х висота). для ресторанів, готелів, шкільних їдалень, м'ясних та молочних цехів. Можливе виготовлення на замовлення в інших розмірах, матеріалах (AISI 304 та ін.), товщинах листа (0,8-2 мм), з різними варіантами кромок та інших опцій користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ящиків | 20 |
| Довжина: | 100 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Мoдель | 980286100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний (настінний) |
| Товщина стільниці | 40 |
| Посилення стільниці | Подвійна ламінована плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 924 ₴


