
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з ящиками та полицею 1500x600x850 мм
60 673 ₴
- В наявності
- Код: 16429985
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast зі вбудованим блоком двох ящиків та полицею, призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень та харчових виробництв. Модель 980996150 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Розміри: 1500x600x850 мм. Камера зливу має діаметр 33 мм з розмірами 40x40x25 см. Задній борт висотою 40 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Комплектація включає два висувні ящики для безпечного зберігання кухонного обладнання та міцну полицю, що покращує жорсткість конструкції. Можливе виготовлення за індивідуальними вимогами: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа 0.8-2 мм, додаткові бортики, вирізи, підвісні ящики, ламіноване покриття, отвір для подрібнювача відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980996150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для ресторанів, готелів, столових, харчових виробництв |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип зливу | Однокамерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 673 ₴


