
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast 1600x600x850 мм з шуфлядами
61 714 ₴
- В наявності
- Код: 16429992
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі встановленим однокамерним зливом виробництва Stalgast призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах та харчових підприємствах. Модель оснащена двома висувними шуфлядами та полицею для зберігання кухонного інвентарю та посуду. Габарити: 1600x600x850 мм. Призначений для роботи з підвищеними навантаженнями в умовах громадського харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість камер зливання | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 1600x600x850 |
| Полиця | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 714 ₴


