
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний 1600х700х850 мм
66 106 ₴
- В наявності
- Код: 16429998
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі вбудованою однокамерною мийкою, блоком двох висувних ящиків і полицею. Розміри: 1600х700х850 мм. Призначений для використання в ресторанах, кафе, харчоблоках та інших комерційних кухнях. Забезпечує зручне робоче місце для підготовки та обробки продуктів з інтегрованою системою миття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Мoдель | 1600x700 |
| Мийка | Однокамерна |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Полиця | Да |
| Тип | Виробничий стіл |
| Ящики | Двосекційний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 106 ₴


