
Стіл приставний Stalgast з блоком двох шухляд і двома полицями 1100х700х850 мм
51 106 ₴
- В наявності
- Код: 16429999
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приставний виробництва Stalgast (індекс 980297110) з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Розміри: 1100×700×850 мм. Стільниця легко миється, посилена двійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задня канта висотою 40 мм. Меблі оснащені двома полицями та чотирма ногами зі зварюванням лазером — задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль шухляд з двома шухлядами глибиною 20 см розташований справа. Полиці підтримують горизонтальне дно шухляд. для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних підприємств і як доповнення для кухонь з нагрівальними магістралями серії 700. На бажання замовника можливе виконання в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, будь-який тип нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кант або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, зі звисаючими шухлядами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Задний кант | 40 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980297110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Розташування ящиків | Справа |
| Сварка ног | Лазерна |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл приставний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 106 ₴



