
Стіл з мийкою однокамерний Stalgast 1700x700x850 мм з шухлядами
67 140 ₴
- В наявності
- Код: 16430010
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з вбудованою однокамерною мийкою виробництва компанії Stalgast (артикул 981007170) призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень і харчопереробних підприємств. Конструкція виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі марки AISI 445 ferritic. Основні розміри: 1700x700x850 мм. Стіл оснащений однокамерною мийкою з отвором діаметром 33 мм, розміри чаші 50x50x25 см. Задня кромка висотою 40 мм забезпечує додатковий захист. Конструкція включає два ящики для зберігання кухонного обладнання та практичну полицю, яка покращує жорсткість конструкції та дозволяє розміщувати посуд і інвентар. Чотири опорні ноги, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці для оптимального розподілу навантаження. для м'ясних цехів, молочних виробництв і кухонь, які працюють з газовими гарячими лініями серії 700. За замовленням можливе виготовлення в інших розмірах з точністю до 1 мм і з різних марок нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Внутрішні розміри | |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 981007170 |
| Можливість кастомізації | Доступне виготовлення в інших розмірах із точністю до 1 мм, з різних марок неіржавкої сталі |
| Висота | 85 мм |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору мийки | 33 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 981007170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 ferritic |
| Призначення | Професійне кухонне обладнання для ресторанів, готелів, столових, харчових підприємств, м'ясних цехів, молочних виробництв |
| Наявність полиці | Да |
| позиції мийки | Лівий бік |
| Розміри чаші мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність | Сумісний із газовими гарячими лініями серії 700 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип мийки | Однокамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 140 ₴



