
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з блоком двох шухляд 1800x600x850 мм
55 980 ₴
- В наявності
- Код: 16430013
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний з блоком двох шухляд і полицею 1800×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 980996180). Виготовлений з високої якості нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками — задні ніжки стола зсунуті на 80 мм щодо стільниці. Стіл зі зливом з правої сторони призначений для гастрономічних підприємств, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних лавок, молочних виробництв і як додатковий елемент для кухонь, які використовують нагрівальні системи лінії 600. Полиця підвищує жорсткість конструкції і дуже практична у використанні. комплект двох шухляд дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Меблі мають вирізане отвір діаметром 33 міліметра. Розміри камери 40×40×25 сантиметрів. За запитом клієнта стіл може бути виготовлений у додаткових опціях: будь-які розміри з точністю до 1 мм, з будь-якого виду нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними шухляди в місцях без конфлікту зі зливом, з тисненням стільниці лише в області злива, з посиленням, амортизацією стільниці ламінованою плитою, полицею на будь-якій висоті від підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Довжина: | 180 мм |
| Кількість камер зливання | 1 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980996180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Застосування | Гастрономічні підприємства, харчова промисловість, ресторанні та готельні кухні, столові, м'ясні лавки, молочні виробництва |
| Розміри камери | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Сторона розташування зливу | Правая |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 980 ₴


