
Стіл приствінний Stalgast з блоком двох шухлад і двома полицями 1300x700x850 мм
54 332 ₴
- В наявності
- Код: 16430021
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приствінний виробництва компанії Stalgast модель 980287130 призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах, готелях та харчових виробництвах. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Стіл оснащений двома полицями та чотирма ногами, з'єднаними лазерним зварюванням. Задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль ящиків розташований з лівої сторони, містить два ящики глибиною 20 см. Полиці забезпечують підтримку дна ящиків. Розміри: 1300x700x850 мм (довжина x ширина x висота). Підходить для невеликих сервірувальних станцій, підготовки продуктів і складання страв. Можливі варіанти виконання під замовлення: різні розміри з точністю до 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0.8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ящиків | 20 |
| Довжина: | 1300 мм |
| Одиниці виміру розмірів | мм |
| Задний кант | 40 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Легкість очищення стільниці | Легко миється |
| Мoдель | 980287130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, харчові виробництва |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм від стільниці |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Посилена подвійно ламінованою плитою завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл приставний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 332 ₴



