
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з двома ящиками та полицею 1900x600x850 мм
65 967 ₴
- В наявності
- Код: 16430023
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast (модель 980996190) призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, харчових виробництв, їдалень та м'ясних цехів. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Конструкція включає один злив з правої сторони, блок з двох висувних ящиків для безпечного зберігання кухонного обладнання та практичну полицю, яка підвищує жорсткість конструкції. Розміри стола 1900х600х850 мм. Задній бортик висотою 40 мм. Чотири ніжки, задні змішені на 80 мм відносно стільниці. Виріз діаметром 33 мм з розмірами камери 40х40х25 см. Стіл призначений для використання в лінії обладнання шириною 600 мм. Можливі додаткові опції за замовленням: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, вибір типу нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа 0,8-2 мм, варіанти огороджень, різні конфігурації стільниці, підвісні ящики, посилення конструкції, встановлення полиці на будь-якій висоті, інтеграція з подрібнювачем відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти товщини аркуша | 0.8-2 |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість зливу | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980996190 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових виробництв, столових, м'ясних цехів, молочних виробів |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери | 40х40х25 |
| Розташування зливу | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність із лінією | Лінія обладнання 600 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 967 ₴


