
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast з блоком двох шухляд і полицею 1900x700x850 мм
69 982 ₴
- В наявності
- Код: 16430029
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast (індекс 980997190) з блоком двох шухляд і полицею, призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень і підприємств харчової промисловості. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Розміри: 1900х700х850 мм. Злив розташований з правої сторони. Кухонний стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Задний бортик висотою 40 мм. Вирізне отвір діаметром 33 мм. Розміри камери злива: 50х50х25 см. Два висувні ящики дозволяють безпечно зберігати кухонне обладнання і посуд. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує зручне зберігання. Товщина листового металу від 0,8 до 2 мм. Стіл універсальний для будь-яких типів харчових виробництв - закусочних, м'ясопереробних підприємств, молочних заводів і може служити додатковим елементом для кухонь з тепловим обладнанням серії 700.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього бортика | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору зливання | 33 |
| Довжина: | 1900 мм |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980997190 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Полиця | Да |
| Розмір камери зливу | 50х50х25 |
| Розташування зливу | Справа |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Товщина листового металу | 0.8-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 982 ₴


